Що ж приховане під назвою PapaPanda? 

PapaPanda -  це перш за все сімейна справа. Це здійснена мрія, проект, який став реальністю завдяки моїй сім’ї, в першу чергу. Тільки наша спільна наполегливість, тяжка праця та взаємна підтримка привели до нас до того, що ми зараз маємо. Саме тому у виробництві беруть участь усі члени нашої сім’ї, навіть найменші.

 

Антон як голова сім’ї являється мозком нашої мануфактури. Холодний розум, чіткі виважені дії, і контроль над цільовим використанням коштів – у цьому весь він. Саме Антон несе на пошту та відправляє чарівні пакуночки з вашими новенькими щойно пошитими сукнями.

 

Іра, власне це я, - це та, хто вдихнув життя у цей проект. Я довго йшла до цієї справи, шукала її серед інших видів творчості. Та який шлях я б не обирала, гарні тканинки та ніжне мереживо оточували мене завжди, наче підказували правильний напрямок.

 

Наші маленькі музи - чарівний Мішанька і невгамовна Мі - чи не найголовніші персонажі у всій великій компанії PapaPanda. Саме вони кожного дня надихають на нові ідеї, не дають шансу зупинятись, надають сил рухатись далі.

 

З перших речень очевидно, наскільки важливими є для нас сімейні цінності. Ми дбаємо про те, щоб наші сукні були не просто прикрасою ваших свят та буднів, а й стали справжньою сімейною реліквією, яка може передаватись навіть через покоління. 

 

Сукні JustPapaPanda не просто красиві ззовні, у них наче з’являється своя крихітна мереживна душа. Їх стиль не втратить актуальності навіть через десятки років, а тільки навпаки – додасть вінтажності, шарму та оригінальності. Уяви це прекрасне відчуття: мине багато років, ти дістанеш з горища стареньку валізу, а там лежить та сама ідеальна сукня вашого дитинства. І ось, у ній вже фотографується твоя дочка чи онука. Завдяки своїй унікальності та відмінній якості, такі сукні будуть наче дихати історією і нести в собі особливий сенс. Це нагадує чудовий ретро-фільм.

PapaPanda – це величезна відповідальність.

 Історія нашої майстерні почалась у жовтні 2015 року. На сьогоднішній день ми створили для вас більше 4 тисяч суконь. Це неабиякий показник вашої довіри. Близько 70% наших замовлень ми отримуємо з-за кордону. Це ще одне підтвердження високого показника якості наших робіт.

 

На нас лежить велика відповідальність перед замовниками, адже кожен із вас є особливим. Ми завжди спілкуємось з клієнтами особисто, тільки так можна точно відчути ваші бажання та зробити все якнайкраще. Наші замовники заслуговують на найвищий рівень сервісу. Саме тому у нас працюють тільки професійні кравчині. Вони створюють виріб з нуля, з величезною любов’ю та відповідальністю відносяться до кожного етапу створення сукні. Замовивши у нас, ти отримаєш ідеальну омріяну сукню та відчуєш краплинку любові кожного із нас, адже ми всі є великою сім’єю PapaPanda.

 

PapaPanda – це про красу. Це сукні, які закохують в себе з першого погляду. Це стиль, унікальність і трішки нашої ексклюзивної магії. Ми, як справжні естети, бачимо і поглинаємо красу очима, а потім віддзеркалюємо її у кожному нашому виробі. Хто вже мав з нами справу та купував наші сукні, підтвердить – це зв'язок назавжди. І якщо ти вже потрапила на цей сайт, у тебе точно гарний смак і ти знаєшся у красивих речах.

Наша команда

JustPapaPanda – це сильна команда. За 4 роки нашого існування ми змогли знайти тих людей, з якими дивимось в одному напрямку. У кожному, хто працює на благо JustPapaPanda, ми впевнені більш, ніж на 100%. Кожен, хто творить з нами красу, перевірений у найскладніших ситуаціях. Це справді команда мрії. Познайомимось?

 


Привіт! Мене звати Іра і я засновниця майстерні  JustPapaPanda.

Ще кілька років тому я підкорювала вершини скрапбукінгу та вела творчий блог . Трошки пізніше шила яскраві ковдри для діток, а вже зараз я співвласниця найкращої майстерні з пошиття суконь. З появою діток моє життя перевернулось з ніг на голову, і маленьке захоплення, яке гріло душу, переросло у справу всього життя, роботу моєї мрії, такий рідний серцю проект PapaPanda. 

 

За моїми плечима унікальний досвід, підтримка люблячої сім’ї та неймовірні жінки. Більшість свого часу я витрачаю на розвиток нашої майстерні. Я перфекціоніст в питаннях якості та вчасності надання послуг, тому завжди спілкуюсь з вами особисто.

 

Цей сайт для тих, хто так само, як і я, любить та цінує творчу роботу. Для тих, хто не хоче пливти за течією, а жадає разом з нами створювати нові тренди. Моя головна місія як співзасновниці бренду PapaPanda – це зробити кожну жінку та дівчинку  щасливішою, додати у життя барв, краси та впевненості у собі.

А це наші дівчата!

Наталія, наша парилина та надзвичайний талант.

Усі ексклюзивні новинки, які ти бачиш на сайті, це робота її чарівних рук. І вона з легкістю справляється з сукнями для матусь.

 

Анастасія, наша ретро-діва, майстер вінтажних суконь.

Повітряні тканинки, грайливі бантики, рюши, волани, хвилюючі – це все придає сукням у стилі «вінтаж» особливої привабливості. 

 

Світлана, спеціаліст у найніжнішій галузі проекту JustPapaPanda.

Можна безкінечно дивитись, наскільки акуратно та кропітливо вона чаклує над мереживом. Такі сукні завжди незвичні, ніжні та справляють вражаючий ефект.

 

Ольга, одна за найдосвідченіших працівників нашої майстерні.

Ми з захопленням чекаємо її творчих спалахів та нових ідей. Коли вона працює, тканинки наче самі вимальовуються у чарівні сукні. 

Наша майстерня – це дім творчості та гармонії.

 

Ми прагнемо, щоб умови праці були комфортними для всіх. Тут завжди відчуваєш натхнення, а ідеї наче самі нас переслідують. Тільки в таких умовах наші професійні кравчині можуть невпинно творити та створювати нові шедеври. Щодня ми прагнемо розвиватись та вчитись новому, адже наше покликання – зробити щасливою Тебе.

  • Сайт
  • Магазин